UI MemoryHackers

Wolftü

 • wolftü corona hack
 • wolftü aimbot
 • wolftü reborn
 • wolftü hilesi
 • wolftü hack
 • Wolftü hack 2021
 • Wolftü hileleri 2021
 • Wolftü hacks
 • Wolftü hileHAKKINDA


Yakın zamanda mutlak insan sağlığını bulma, koruma ve yaşatma araştırmaları sırasında DNA'ları kurtlarınki ile benzeşen kimi insanlar keşfedildi.
Bu insanların çoğunun mükemmel fiziksel performans gösteren atletler ve paralı askerler olduğu ortaya çıktı ve hepsinin diğer insanlardan daha kısa bir yaşam süresi olduğu saptandı.
"Epoxyn" adlı yeni ilacını, DNA'ları kurtlara benzeyen insanların tedavisi için piyasaya çıkaran uluslararası şirketler grubu Pfien, aynı zamanda tam olarak ters tepki yaratan Anti-Epoxyn’i buldu ve büyük bir gizlilik içinde bu zehri Fransız Ordusu'na sattı.
Fransız Ordusu, Wolftü yani Kurt Takımı adında, 2. Yabancı Lejyon olarak da bilinen yeni ve özel bir güç kurdu. Kurulan bu takım için dünya çapında araştırmalar yapan Fransız Ordusu, buldukları özel birliklerle Wolftü’i gün geçtikçe güçlendirdiler.
Takıma girebilmenin tek kuralı, basit bir fizik testinden geçmek ve Anti-Epoxyn’e uyumlu olunup olunmadığını anlamak için yapılan kan testiydi. Yabancı Lejyonlar kurallarına göre, Lejyona alınan birliklerin yaşları, fiziksel kabiliyetleri ve kendi ülkelerinde yasal olmayan işlere bulaşıp bulaşmadıkları herhangi bir değer taşımıyordu.
Wolftü’in kuruluş amacı, Anti-Epoxyn’in yarattığı güç ile insanüstü performans gösteren, askeri taktikler ve casusluk gibi stratejilerde dünya çapında rakibi olmayan özel bir tim haline gelmekti.
Wolftü’in ünü sürekli olarak büyüdü ama zaman ilerledikçe Fransız Ordusu bu gücün kontrolden çıktığını fark etti. Wolftü takımındakiler, görevlerini tamamladıktan sonra gereksiz zararlar veriyorlar, savaştıkları bölgeyi darmadağın ediyorlar ve bir kere saldırganlığa başladıklarında hiç bir emre itaat etmiyorlardı.
 
 
Her Wolftü’in bir lideri vardı ve takım üyeleri liderlerine eksiksiz olarak itaat etmek zorundaydı. Ama zamanla, Wolftü savaşçılarının rütbe ile orantılı olmayan bir takım içi düzeni oluşmuştu. Fransız Ordusu bu düzensizliğin Anti-Epoxyn'in bir yan etkisi olduğunu düşündü ve Pfien ile birlikte araştırma başlattı.
Bir gün, yedi Wolftü üyesi savaş bölgesi dışında birbirlerine girdiler. Askeri Polis ve Pfien'in araştırmacıları konuyu çözüme ulaştırmak için bölgeye sevk edildiler ama suikasta kurban gittiler; bu noktadan sonra tüm Wolftü üyeleri ordu ile bağlarını kopardılar.
Wolftü üyeleri artık ordudan bağımsız paralı askerler olarak yaşamlarını sürdürüyorlar ve Fransız Ordusu'nun kendilerini kovalamasına karşı tüm güçleri ile savaşıyorlar.


Minimum sistem özellikleri:
İşletim Sistemi: Windows 2000
İşlemci: Pentium 1.4 GHz
RAM: 1 GB
Ekran kartı: 256 MB GeForce 5700
Gereken disk alanı: 2 GB
Direct X: 9.0c

Önerilen sistem özellikleri:
İşletim Sistemi: Windows XP SP3 – Vista SP2 – Win 7 ve üzeri
İşlemci: Pentium 4 (2.2 GHz)
RAM: 2 GB
Ekran kartı: 512 GeForce 6800 veya üstü
Gereken disk Alanı: 2 GB
Direct X: 9.0c
Oyununun Hileleri
 • Konuya Git [WOLFTU] - [EAC] Dword Lite Remake -Dont Use Hwid Spoofer v1.0 DwordTeam - sByteTeam 2021-10-02 14:38 Üye+ Çalışmıyor
  Lütfen Giriş yapın!
 • Konuya Git [Wolftü Classic]-[Steam] - DWORD LITE HACK v1.0 Dword Team 2021-03-07 11:39 Kurucu+ Çalışmıyor
  Lütfen Giriş yapın!
 • MemoryUI Uygulamasına giriş yapmalısınız.