UI MemoryHackers

Teamfight Tactics (TFT)

HAKKINDA

Teamfight Tactics, Riot Games tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış auto battler tarzı bir oyundur.Yayınlanmasından bu yana, Microsoft Windows ve macOS platformları için bir League of Legends oyun modu olarak geliştirilmiştir. 16 Mart 2020'de Android ve iOS için piyasaya varlığını sürdürmüştür.

Dota Auto Chess'e dayanan oyun, ayakta kalan son oyuncu olmak için takımlar oluşturup birbiriyle savaşan sekiz oyuncu temeline sahiptir. Savaş alanı, oyuncuların turlar arasında oyun tahtasındaki altıgen bölgelere stratejik olarak şampiyonlar yerleştirecekleri bir düzenden oluşmaktadır. Her tur, kısa bir savaş otomatik olarak başlar; iki oyuncu o tur için rastgele eşleşir. Kazananın savaş oyun tahtasında kalan şampiyon sayısı, kaybeden tarafın sağlığından ne kadar can düşeceğini belirler. "Paylaşımlı tur" adı verilen bir özellik sayesinde, oyuncular, her birkaç turda bir çeşitli şampiyonlardan ve onların üzerinde yer alan eşyalar arasından seçim yaparlar. İlk seçim yapma hakkını canı en az olan oyuncuya verilir. Son seçim hakkı ise canı en fazla olan oyuncunun olur. Böylece halihazırda kaybeden oyuncuya bir oyuna tutunma şansı sunulur. Oyuncular tur sırasında altın biriktirir ve faiz oluşturmak için onu biriktirebilir, bu da tur başına gelirlerini daha da artırır. Bu altınla, dükkanlarında kendilerine sunulan şampiyonlardan satın alabilirler veya seviyelerini artırmak için tecrübe puanları alabilirler. Bir oyuncunun seviyesi ne kadar yüksek olursa, tahtaya daha fazla şampiyon koyma şansı çok daha yüksek olur. Bu da dükkandaki şampiyonların ortalama nadirlik durumunu yükseltir. Şampiyonların çeşitli kökenleri ve sınıfları vardır. Maç kazanabilmek için bu kökenlerden ve sınıflardan istifa edilmesi gerekir.


Teamfight Tactics - TFT Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7
İşleci: Intel Pentium 4 3.00GHz / AMD Athlon XP 2400+
Video Card: GeForce 8800 GT / Radeon X1900 GT
Kullanılmayan Ram Miktarı: 2 GB
Boş Depolama Alanı: 12 GB Free
Direct X Versiyonu: DirectX 9


Teamfight Tactics - TFT Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10
İşleci: Intel Core i3-7100 @ 3.90GHz
Video Card: GeForce 8800 / Radeon HD 5670
Kullanılmayan Ram Miktarı: 4 GB
Boş Depolama Alanı: 16 GB Free
Direct X Versiyonu: DirectX 11
Oyununun Hileleri
  • Konuya Git TFTReborn (Auto Buy & Roll) Script v11.17.393.607 - 11.16.390.1945 LeftSpace 2021-09-09 06:17 Üye+ Çalışmıyor
    Lütfen Giriş yapın!
  • MemoryUI Uygulamasına giriş yapmalısınız.