UI MemoryHackers

Shatterline

Biz Frag Lab, Kiev, Ukrayna'da bulunan bağımsız bir geliştirme stüdyosuyuz. Bir savaşın ortasında Shatterline yapacağımızı asla hayal edemezdik…
Shatterline, roguelike co-op modu (Expedition) ile TDM, Conquest, Plant-the-Bomb ve Escort gibi çeşitli geleneksel PvP modlarına sahip, oynaması ücretsiz bir arena FPS'sidir. Oyuncular, eklentiler aracılığıyla özelleştirilebilen 8 benzersiz Operatif ve 25 silahtan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapabilir.
Shatterline'ı inşa etmek beş yıldır ortak tutkumuz oldu ve Frag Lab Studio'yu bundan daha da uzun süredir inşa etmek. Birkaç ay önce yayıncımızı kaybettik ama Shatterline üzerinde çalışmaya devam ettik. Önemli oyun sistemlerini bitirdik, yüzlerce hatayı düzelttik, silah oyununu cilaladık ve oyunumuzu Steam'de nasıl yayınlayacağımızı bulduk. Şimdi Shatterline'ın geleceğini şekillendirmemize yardımcı olmak için oyuncu topluluğu olarak size geri dönüyoruz.
Shatterline'ı geliştirme yaklaşımımız, oyuncu olarak sizi geliştirme sürecimize dahil ediyor. Bu topluluk ortaklı geliştirme yaklaşımının, nişancı oyuncularının sevdiği kalıcı bir oyunla sonuçlanacağına inanıyoruz.
Ekibimiz toplulukla Discord'da çok aktif ve her gün birlikte oynuyoruz. Her hafta Discord geri bildirimlerini ve oyun içi telemetri verilerini toplarız, ardından oyunu iyileştireceğine inandığımız şeyleri tartışırız. Tartışma potasından ve topluluk incelemesinden kurtulan şeyleri gelecekteki kalkınma yol haritamıza koyuyoruz. Aylık yeni içerik ve özellikler yayınlayarak oyunu taze tutuyoruz.
Shatterline'ı denemenizi rica ediyoruz. Etkileneceğinize inanıyoruz.
Shatterline, beta/ön yayın yazılımıdır. Bazı özellikler düzgün çalışmayabilir ve oyunun bu sürümü zaman zaman kararsız olabilir.
Oyununun Hileleri
  • Konuya Git Dword Chams v1.0 DWORD 2023-01-15 12:16 Üye+ Güncelleniyor
    Lütfen Giriş yapın!
  • MemoryUI Uygulamasına giriş yapmalısınız.