UI MemoryHackers

League of Legends

 • League of Legends hileleri
 • League of Legends Hilesi
 • League of Legends hile
 • League of Legends hack
 • League of Legends oyun hilesi
 • League of Legends hacks
 • League of Legends Hile 2020
 • League of Legends hileleri 2020

League of Legends Defense of the Ancients örnek alınarak geliştirilmiştir. DotA modundan farklı olarak oyunda "Rünler" sistemi vardır. Oyunda yeteneklere getirilen bir değişiklik DotA'dan farklı olarak kullanılan şampiyonların yeteneklerine, alınan eşyaların katkılarını eklemesidir. Yani edinilen her eşya, sahip olunan yeteneklerin etkilerini artırmaktadır. Bazı yetenekler, edinilen eşyalardan %50-%60 olarak etkilenirken, bazı yetenekler ise eşyanın direkt olarak katkısını alabilmektedir.

MOBA türü strateji oyunudur. Takım çalışmasına dayanır ve rakibin alanını istila etmeye yöneliktir.

Oyunda oyuncuların tecrübelerine ve haritanın özelliklerine bağlı olarak kalıplaşmış sistemler uygulanmaktadır. Bunlar genelde büyük turnuvalarda ve yeni patchlerden sonra değişir, insanlar tarafından benimsenir ve uygulanır. Oyunda 5 çeşit rol vardır. Her role uygun şampiyonlar vardır. Bunlar genel olarak bilinir ve bunların dışına pek çıkılmaz. Çıkıldığında ise genelde başarısız olunur.

1-Üst koridor Takımın üst koridor oyuncusudur. Bu koridorda genellikle tank ve dövüşçü şampiyonlar seçilir. Diğer koridorlara en uzak koridor olduğu için genellikle ışınlan ve tutuştur sihirdar büyüsü tercih edilir.

2-Ormancı Takımın ormancısıdır. Orman yaratıklarını öldürerek güçlenir. Baskın potansiyeli yüksek, mobil, tank veya suikastçi şampiyonlar tercih edilir.

3-Orta koridor Takımın orta koridor oyuncusudur. Takımın yüksek hasar yüklerine sahiplerdir. Genelde kontrol büyücüleri ya da suikastçiler tercih edilir.

4-Alt koridor Takımın ana hasar yükünü karşılar. Alt koridorda oynar. Eskiden bu pozisyonda nişancılar çok sık tercih edilse de artık ara sıra dövüşçü ve kontrol büyücüleri de oynanmaktadır

5-Destek Takımın destek oyuncusudur. Alt koridor ile durur. Başlıca görevi takımdakileri korumaktır. Takımın görüş ihtiyacını karşılar. Genelde destek büyücüleri ya da tanklar tercih edilir.

League Of Legends (Lol) Sistem Gereksinimleri (Minimum)

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows Vista 64 Bit, Windows 10 64 Bit
İşlemci: Minimum 3GHz İşlemci
Bellek: 1 GB (Windows 8 ve daha üstü sürümler için 2 GB RAM)
Ekran Kartı: Shader 2.0 sürümü uyumlu bir ekran kartı
Ses Kartı: 100% DirectX 9 uyumlu
Sabit Disk Alanı: 14GB 

League Of Legends (Lol) Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows Vista 64 Bit, Windows 10 64 Bit
İşlemci: Minimum 3GHz ve çift çekirdekli İşlemci
Bellek: 2 GB (Windows 8 ve daha üstü sürümler için 4 GB RAM)
Ekran Kartı: AMD Redeon HD 5670 / 1GB veya Nvidia Geforce 8800 / 1GB ya da eş değer bir ekran kartı
Ses Kartı: 100% DirectX 9 uyumlu
Sabit Disk Alanı: 14GB

Oyununun Hileleri
 • Konuya Git WindSharp - https://discord.gg/fmPZ5SW v10.20.338.336 - 10.21.339.2173 Memoryhackers 2020-10-26 17:59 Üye+ Çalışıyor
  Lütfen Giriş yapın!