UI MemoryHackers

Global Hack Tools

Hwid ban nedir ? -
Hwid banlar basitçe IP'niz yerine kolayca değiştiremiyeceğiniz bilgisayarınızı banlar. Anti Cheatlar bilgisayarınızdaki işletim sistemi, GPU bilgileri, Harddisk seri numarası, Mac adresi ve benzerleri gibi birçok bilgileri oyunlarını kullandığınız zaman elde ederler ve bunları kullanarak hile kullanmanız takdirinde bilgisayarınızı engellerler. Bilgisayarınız engellendikten sonra o oyunu bir daha o bilgisayarda oynayamazsınız. Genellikle bu tür banlar ücretsiz oyunlarda görülür. Çünkü ücretsiz bir oyunda hesabınız ban yediği zaman yeni bir hesap satın almak yerine ücretsiz bir biçimde yenisini açarsınız. Bundan dolayı bilgisayarı banlamak hesabı banlamaktan daha etkilidir.
HWID Flagging Nedir?
- Anti Cheat tarafından HWID'iniz işaretlenmiş ise bu birçok anlama gelir. Eğer daha önceden oyunda ban yediyseniz, hwid adresiniz kara listede oyun serverinde depolanır. Mesela oynadığınız oyunda kullanıcının ban yemesini sağlayacak detect sayısı 5 se, yani eğer kullanıcı 5 farklı hatalı hamleyi yaptıysa serverden ban yiyorsa, sizin hwidiniz işaretlendiğinden dolayı 5 yerine 3 farklı hatalı hamlede oyundan ban yiyorsunuz.
Kısacası hwidinizin işaretlenmesi sizi daha kolay bir hedef haline getiriyor.
Hwid banlar nasıl bypasslanır ?
Her oyunda HWID ler farklıdır. Gerçek bir HWID yoktur. HWID'i bilgisayarınızdaki birtakım bilgiler oluşturur. Bundan dolayı her AntiCheat'ler farklı HWID kullanırlar. Bunu bypasslamak bir çok anti cheat için kolaydır, eğer zamanınızı ayırırsanız internette bulabileceğiniz bazı HWID spoofer programları var. Bu programlar yardımıyla HWID adresinizi değiştirebilirsiniz. Unutmadan şunu not edin: HWID spooferler düşük ihtimalda olsa HWID banınızı kaldırmaz. Dediğimiz gibi yediğiniz ban HWID değil, MAC adresiniz olabilir. Her AntiCheat'ın methodu farklıdır.


Oyununun Hileleri
  • Konuya Git HWID Spoofer v1.0 Teddy 2022-10-30 19:00 Üye+ Çalışıyor
    Lütfen Giriş yapın!
  • MemoryUI Uygulamasına giriş yapmalısınız.